We helpen u graag

Bel 06-15234087

WhatsApp 06-15234087

Voeg dit nummer toe aan uw contacten

E-mail

Antwoord binnen 24 uur

Facebook

Antwoord binnen 24 uur

anfors contactform

Contactformulier

Antwoord binnen 24 uur

 

Hans Bijvoets, Anfors

     Hans Bijvoets - oprichter   

     Verkoop

     +31 6 4849 4229

     hans@anfors-imperial.com

Regina Meij, Anfors

     Regina Meij - oprichter

     Verkoop

     +31 6 5491 2294

     regina@anfors-imperial.com

Marcel van Twist, Anfors

     Marcel van Twist

     Verkoop

     +31 6 2159 0477

     marcel@anfors-imperial.com

Gommaar Theeuwes, Anfors

     Gommaar Theeuwes

     New Business

     +31 6 4604 0562

     gommaar@anfors-imperial.com

 

 

Niels Vlaar, Anfors

     Niels Vlaar

     Verkoop

     +31 6 2417 8750

     niels@anfors-imperial.com

Ellen Meijer-Stuiver

     Ellen Stuiver

     Order- en kantoormanager

     +31 6 1523 4087

     ellen@anfors-imperial.com

Sylvia Verboon, Anfors

     Sylvia Verboon

     PR & Communicatie a.i.

     +31 6 2912 4708

     sylvia@anfors-imperial.com

Stan Jansen, Anfors-Imperial

     Stan Jansen 

     Orders & Webbeheer

     +31 6 5592 2262

     stan@anfors-imperial.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contactverzoek

* Verplichte velden

Kantoor

Postbus 23401

3001 KK Rotterdam

Nederland

KvK-nummer: 24336315

Btw-nummer: NL820790126B01

IBAN/rekeningnummer: NL66 RABO 0126376190